Ocena strony 3

Oceny moderatora:
Pozycja Nazwa i opis strony Wejścia Wyjścia
1 Pracownia Finansowa – opinie o inwestycjach w przyszłość!

Przedsiębiorstwo oferuje usługi, dzięki którym możliwe jest świadome ulokowanie kapitału w taki sposób, aby na nim zarobić. Dla osób, które chcą ulokować swoje oszczędności, pomoc oferować może Pracownia Finansowa - opinie o inwestycjach w przyszłość to główne zadanie tej firmy, z której skorzystać może każdy zainteresowany.

259 0
2 badanie planu przekształcenia

Kancelaria świadczy wsparcie w sytuacji, w której ktoś decyduje się na zmianę statusu spółki - np. z osobowej na kapitałową lub na odwrót. Zanim nastąpi zmiana, prawnicy mogą świadczyć pomoc jeśli chodzi o badanie planu przekształcenia, który musi spełniać odpowiednie zasady i być napisany prawidłowo.

287 0
3 Certyfikaty dla firm

Jesteśmy uznaną na rynku działalnością, wydającą certyfikaty dla firm. Zapraszamy wszystkie przedsiębiorstwa do skorzystania z propozycji, która pozwoli zwiększyć efektywność pracowników, a tym samym wydajność firmy. Posiadanie takiego certyfikatu podnosi również poziom zadowolenia klienta, usprawnia procesy zachodzące w przedsiębiorstwie, jak również komunikację zewnętrzną i wewnętrzną pracowników.

264 0
4 Doradztwo podatkowe

Dobrze prosperująca firma to taka, która posiada zaplecze analityczne. Nasza firma Skłodowscy prowadzi doradztwo podatkowe dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców potrzebujących wsparcia w zajmowaniu się księgowością, a także kontrolowaniu finansów. Pomagamy w porządkowaniu dokumentacji, a także w wypełnianiu zeznań rocznych oraz rozliczeń podatkowych uwzględniających dochody z zagranicy. Towarzyszymy również w zakładaniu własnej działalności lub spółki. Można umówić się z nami na wizytę, wypełniając formularz dostępny na stronie internetowej.

593 0
5 odszkodowanie z oc

Ofiary zdarzeń komunikacyjnych, przez które zostały narażone na straty materialne albo zdrowotne, mają prawo dochodzić zadośćuczynienia. Odszkodowanie z OC sprawcy, aby zmniejszyć koszty własne - to jedna z metod, jakie proponuje nasze biuro Paktus. Zajmujemy się doradztwem w zakresie pozyskiwania należnych kwot, zbieramy materiał dowodowy poświadczający uszczerbek na zdrowiu poszkodowanych, udzielamy pełnej pomocy prawnej, a także reprezentujemy Klientów na procesie. Szczegółowe informacje zostały opublikowane na naszej stronie internetowej.

230 0
6 doradztwo biznesowe

Niewiele firm jest w stanie nastawić się na tak kreatywne i pełne efektywności doradztwo biznesowe. Jednak dla nas najistotniejszy jest postęp i odczuwalne korzyści. Dlatego też współpracę zawsze opieramy na indywidualnych potrzebach i oczekiwaniach. Wychodząc im naprzeciw jesteśmy w stanie stworzyć bardzo korzystne strategie w zakresie optymalizacji procesów w firmach.

170 0
7 Poradnia psychologiczna Częstochowa

Holistyczne podejście do terapii obejmuje wykorzystanie takich metod, jak biofeedbach, Tomatis, Warnkego, Johansena i innych. Dzięki temu poradnia psychologiczno-pedagogiczna In Corpore z Częstochowy pomaga dzieciom i młodzieży przełamać kłopoty z nauką języków obcych, zaburzenia neurorozwojowe, mowy i zmysłów, a także lepiej wykorzystywać swoje talenty i uzdolnienia. Centrum pomaga również osobom dorosłym za pośrednictwem różnych terapii i rehabilitacji. W zespole pracują zarówno lekarze medycyny, jak i logopedzi, specjaliści od rehabilitacji i inni specjaliści.

521 0
8 Pieluszki wielorazowe

W naszym asortymencie znajdziecie liczne produkty ekologiczne, jakie wykorzystywane są zwłaszcza podczas sprawowania opieki nad dziećmi. Znajdziecie u nas między innymi pieluszki wielorazowe, gwarantujące zdrowie naszym dzieciom. Macie pewność dzięki temu, że stosujecie dla nich jedynie najlepsze rozwiązania.

582 0
- Dodaj do katalogu - -
° 2020 © xerokopiarki.