Ocena strony 3

Oceny moderatora:
Pozycja Nazwa i opis strony Wejścia Wyjścia
1 Szkolenia kadry płace

Od lat na podstawie wieloletniego doświadczenia i zdobytej wiedzy, prowadzimy kursy specjalistyczne dla przedsiębiorców prowadzących działalności o różnym charakterze. Zapraszamy między innymi na szkolenia kadrowe, dotyczące sprawnego prowadzenia list płac w oparciu o najnowsze przepisy. Warto wysłać na takie zajęcia pracowników konkretnego działu. Organizujemy spotkania otwarte i zamknięte. W Szkolenia Bielsko stawiamy na profesjonalizm, zatrudniamy osoby potrafiące dobrze doradzić i wyjaśnić.

397 0
2 Poradnia psychologiczna Częstochowa

Holistyczne podejście do terapii obejmuje wykorzystanie takich metod, jak biofeedbach, Tomatis, Warnkego, Johansena i innych. Dzięki temu poradnia psychologiczno-pedagogiczna In Corpore z Częstochowy pomaga dzieciom i młodzieży przełamać kłopoty z nauką języków obcych, zaburzenia neurorozwojowe, mowy i zmysłów, a także lepiej wykorzystywać swoje talenty i uzdolnienia. Centrum pomaga również osobom dorosłym za pośrednictwem różnych terapii i rehabilitacji. W zespole pracują zarówno lekarze medycyny, jak i logopedzi, specjaliści od rehabilitacji i inni specjaliści.

521 0
3 Biuro tłumaczeń Warszawa

Wszystkie przedsiębiorstwa poszukujące doświadczonego, zuafanego i sprawdzonego biura tłumaczeń z Warszawy zapraszamy do wizyty na stronie internetowej firmy Bireta. Dzięki niezwykle doświadczonemu zespołowi, których specjalizacją są nieraz wymagające przekłady techniczne, zapewnia najwyższą jakość usług.

121 0
4 Kredyt samochodowy

Witaj w DG-Inwest Finanse. Kredyt samochodowy to rewelacyjne rozwiązanie w sytuacji, gdy nosisz się z zamiarem zakupu pojazdu, ale nie masz wystarczającej ilości gotówki. U naszych brokerów skorzystasz z oferty nawet do 250 tysięcy złotych, na maksimum 12 lat, nie tylko na pojazd fabrycznie nowy! Dopuszczamy również możliwość zakupu używanego, jednakże nie starszego niż 13 lat auta. Skorzystaj z naszych preferencyjnych warunków finansowania zakupów i działalności gospodarczej. Polecamy pożyczki obrotowe dla firm.

194 0
5 Pieluszki wielorazowe

W naszym asortymencie znajdziecie liczne produkty ekologiczne, jakie wykorzystywane są zwłaszcza podczas sprawowania opieki nad dziećmi. Znajdziecie u nas między innymi pieluszki wielorazowe, gwarantujące zdrowie naszym dzieciom. Macie pewność dzięki temu, że stosujecie dla nich jedynie najlepsze rozwiązania.

582 0
- Dodaj do katalogu - -
° 2019 © xerokopiarki.