Ocena strony 3

Oceny moderatora:
Pozycja Nazwa i opis strony Wejścia Wyjścia
1 Pracownia Finansowa – opinie o inwestycjach w przyszłość!

Przedsiębiorstwo oferuje usługi, dzięki którym możliwe jest świadome ulokowanie kapitału w taki sposób, aby na nim zarobić. Dla osób, które chcą ulokować swoje oszczędności, pomoc oferować może Pracownia Finansowa - opinie o inwestycjach w przyszłość to główne zadanie tej firmy, z której skorzystać może każdy zainteresowany.

259 0
2 badanie planu przekształcenia

Kancelaria świadczy wsparcie w sytuacji, w której ktoś decyduje się na zmianę statusu spółki - np. z osobowej na kapitałową lub na odwrót. Zanim nastąpi zmiana, prawnicy mogą świadczyć pomoc jeśli chodzi o badanie planu przekształcenia, który musi spełniać odpowiednie zasady i być napisany prawidłowo.

287 0
3 odszkodowanie z oc

Ofiary zdarzeń komunikacyjnych, przez które zostały narażone na straty materialne albo zdrowotne, mają prawo dochodzić zadośćuczynienia. Odszkodowanie z OC sprawcy, aby zmniejszyć koszty własne - to jedna z metod, jakie proponuje nasze biuro Paktus. Zajmujemy się doradztwem w zakresie pozyskiwania należnych kwot, zbieramy materiał dowodowy poświadczający uszczerbek na zdrowiu poszkodowanych, udzielamy pełnej pomocy prawnej, a także reprezentujemy Klientów na procesie. Szczegółowe informacje zostały opublikowane na naszej stronie internetowej.

230 0
4 doradztwo biznesowe

Niewiele firm jest w stanie nastawić się na tak kreatywne i pełne efektywności doradztwo biznesowe. Jednak dla nas najistotniejszy jest postęp i odczuwalne korzyści. Dlatego też współpracę zawsze opieramy na indywidualnych potrzebach i oczekiwaniach. Wychodząc im naprzeciw jesteśmy w stanie stworzyć bardzo korzystne strategie w zakresie optymalizacji procesów w firmach.

170 0
5 Poradnia psychologiczna Częstochowa

Holistyczne podejście do terapii obejmuje wykorzystanie takich metod, jak biofeedbach, Tomatis, Warnkego, Johansena i innych. Dzięki temu poradnia psychologiczno-pedagogiczna In Corpore z Częstochowy pomaga dzieciom i młodzieży przełamać kłopoty z nauką języków obcych, zaburzenia neurorozwojowe, mowy i zmysłów, a także lepiej wykorzystywać swoje talenty i uzdolnienia. Centrum pomaga również osobom dorosłym za pośrednictwem różnych terapii i rehabilitacji. W zespole pracują zarówno lekarze medycyny, jak i logopedzi, specjaliści od rehabilitacji i inni specjaliści.

521 0
- Dodaj do katalogu - -
° 2021 © xerokopiarki.