Ocena strony 7

Oceny moderatora:
Pozycja Nazwa i opis strony Wejścia Wyjścia
1 sprzedaż felg aluminiowych

Głównym profilem naszej działalności jest sprzedaż felg aluminiowych do samochodów osobowych oraz dostawczych. Dysponujemy akcesoriami wielu marek, które będą pasowały do większości modelów pojazdów. Oprócz tego możemy zaproponować letnie i zimowe opony, zarówno do samochodów osobowych, jak i ciężarowych.

546 0
2 Trakcje kolejowe

Głównym profilem naszej działalności jest projektowanie systemów do wciągania i napinania przewodów jezdnych. Są nimi między innymi trakcje kolejowe. Systemy te wyposażone są w elektroniczne urządzenia pomiarowe, a także monitorujące. Dodatkowo zajmujemy się sprzedażą linii napowietrznych i kablowych.

334 0
3 Regeneracja wtryskiwaczy Bosch

Jeśli potrzebna jest Państwu profesjonalnie wykonana regeneracja wtryskiwaczy Bosch w Państwa pojazdach, która przeprowadzana jest w naszym zakładzie przez naszych fachowców, którzy korzystają z nowoczesnego sprzętu, to zapraszamy. Działamy w województwie zachodniopomorskim. Szczegóły na naszej stronie internetowej.

297 0
4 usługi koparką Wrocław

Nasza firma z Wrocławia oferuje różnego rodzaju prace oraz usługi koparką na terenie całej Polski! Tworzymy wykopy, oraz budujemy sieci oraz instalacje. Zajmujemy się projektami światłowodowymi, elektrycznymi, wodno-kanalizacyjnymi, a także robotami ziemno-budowlanymi. W skład naszego zespołu wchodzi także biuro projektowe.

481 0
5 Regeneracja wtrysków

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, w ramach której znajdziecie profesjonalnie wykonywaną naprawę pompowtryskiwaczy. Przygotowane przez nas rozwiązania pozwalają na odzyskiwanie prawidłowego funkcjonowania Waszych pojazdów. Realizowana jest u nas fachowa regeneracja wtrysków. Zachęcamy do kontaktu.

530 0
6 ekrany dzwiękoszczelne

Świadczymy usługi w zakresie projektowania oraz produkowania systemów akustycznych przeznaczonych między innymi na autostrady. Nasza firma oferuje także ekrany dźwiękoszczelne, które z powodzeniem można zastosować zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami. Udostępniamy również konstrukcje stalowe oraz okładziny.

438 0
7 Pyrzowice parking

Szanowni Państwo, wychodząc naprzeciw wymaganiom naszych wyjątkowych Klientów proponujemy wyjątkową usługę - miejsca postojowe dla Twojego samochodu położony przy samym lotnisku w Pyrzowicach. Nasz parking to stuprocentowe zapewnienie bezpieczeństwa oraz komfortu jego użytkowania. Zapewniamy najlepszą cenę dla wszystkich podróżnych, wyjątkowe promocje i monitoring, który zapewni Państwu komfort pozostawienia samochodu w naszych rękach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą - doskonała cena dla wszystkich!

26 0
8 Private helicopter

Przedstawiamy usługi obejmujące czarter podniebnej taksówki do niemal dowolnego miejsca. Posiadamy flotę samolotów oraz helikopterów - każdy z nich pozostaje do Państwa dyspozycji. Wystarczy zgłosić się do nas, a my zapewnimy szybki i bezpieczny transport lotniczy w wybrane przez Państwa miejsce. Private helicopter, czyli prywatny helikopter do wynajęcia, to nasza główna usługa. Zapraszamy!

88 0
9 Wynajem wózków widłowych

Prowadzona od ponad 20 lat działalność oraz świadczenie różnorodnych usług na rzecz firm poszukujących i użytkujących urządzenia podnośnikowe, paleciaki i inne rozwiązania, pozwala przedsiębiorstwu Techtrans zapewnić pełen profesjonalizm w każdym aspekcie działania. Polecamy między innymi wynajem wózków widłowych bocznych, kontenerowych, wielokierunkowych z silnikiem elektrycznym lub spalinowym.

21 0
10 Ekstruder

Projektujemy, produkujemy i montujemy suszarnie dla różnych gałęzi przemysłu. Wykonujemy modele bębnowe, komorowe, tunelowe, kolumnowe z myślą o różnego rodzaju przeznaczeniu. W naszej ofercie znajdują się egzemplarze przeznaczone do obróbki warzyw, a także materiałów sypkich i zbrylonych. Dostarczamy wysokiej jakości maszyny, zaopatrzone w nowoczesne funkcje. Urządzenia wyróżniają się niezawodnym działaniem, a także intuicyjną, prostą obsługą. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Z chęcią pomożemy przy wyborze modelu.

515 2
11 Maszty flagowe

Mamy do zaprezentowania Państwu aluminiowe maszty flagowe, które dzięki anodowaniu stają się bardziej wytrwałymi, gdyż są odporne na korozję. Maszty aluminiowe dostępne są w różnych kolorach i wysokościach. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty na stronie internetowej oraz do zakupów w sklepie internetowym.

141 1
12 Profile montażowe

Osprzęt elektroinstalacyjny i profile montażowe. Tego typu lampy znajdują również zastosowanie w profesjonalnych galeriach i muzeach. Oświetlają one obrazy i rzeźby, czasem pozwalają się przyjrzeć detalom jakiegoś zabytku, np. igłom do szycia sprzed tysiąca lat. System oświetleniowy jest też montowany na fasadach budynków, zwłaszcza zabytkowych.

301 1
- Dodaj do katalogu - -
° 2020 © xerokopiarki.