Ocena strony 7

Oceny moderatora:
Pozycja Nazwa i opis strony Wejścia Wyjścia
1 Regeneracja wtryskiwaczy Bosch

Jeśli potrzebna jest Państwu profesjonalnie wykonana regeneracja wtryskiwaczy Bosch w Państwa pojazdach, która przeprowadzana jest w naszym zakładzie przez naszych fachowców, którzy korzystają z nowoczesnego sprzętu, to zapraszamy. Działamy w województwie zachodniopomorskim. Szczegóły na naszej stronie internetowej.

297 0
2 usługi koparką Wrocław

Nasza firma z Wrocławia oferuje różnego rodzaju prace oraz usługi koparką na terenie całej Polski! Tworzymy wykopy, oraz budujemy sieci oraz instalacje. Zajmujemy się projektami światłowodowymi, elektrycznymi, wodno-kanalizacyjnymi, a także robotami ziemno-budowlanymi. W skład naszego zespołu wchodzi także biuro projektowe.

481 0
3 Regeneracja wtrysków

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, w ramach której znajdziecie profesjonalnie wykonywaną naprawę pompowtryskiwaczy. Przygotowane przez nas rozwiązania pozwalają na odzyskiwanie prawidłowego funkcjonowania Waszych pojazdów. Realizowana jest u nas fachowa regeneracja wtrysków. Zachęcamy do kontaktu.

530 0
4 ekrany dzwiękoszczelne

Świadczymy usługi w zakresie projektowania oraz produkowania systemów akustycznych przeznaczonych między innymi na autostrady. Nasza firma oferuje także ekrany dźwiękoszczelne, które z powodzeniem można zastosować zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami. Udostępniamy również konstrukcje stalowe oraz okładziny.

438 0
5 Pyrzowice parking

Szanowni Państwo, wychodząc naprzeciw wymaganiom naszych wyjątkowych Klientów proponujemy wyjątkową usługę - miejsca postojowe dla Twojego samochodu położony przy samym lotnisku w Pyrzowicach. Nasz parking to stuprocentowe zapewnienie bezpieczeństwa oraz komfortu jego użytkowania. Zapewniamy najlepszą cenę dla wszystkich podróżnych, wyjątkowe promocje i monitoring, który zapewni Państwu komfort pozostawienia samochodu w naszych rękach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą - doskonała cena dla wszystkich!

26 0
6 Private helicopter

Przedstawiamy usługi obejmujące czarter podniebnej taksówki do niemal dowolnego miejsca. Posiadamy flotę samolotów oraz helikopterów - każdy z nich pozostaje do Państwa dyspozycji. Wystarczy zgłosić się do nas, a my zapewnimy szybki i bezpieczny transport lotniczy w wybrane przez Państwa miejsce. Private helicopter, czyli prywatny helikopter do wynajęcia, to nasza główna usługa. Zapraszamy!

88 0
7 Wynajem wózków widłowych

Prowadzona od ponad 20 lat działalność oraz świadczenie różnorodnych usług na rzecz firm poszukujących i użytkujących urządzenia podnośnikowe, paleciaki i inne rozwiązania, pozwala przedsiębiorstwu Techtrans zapewnić pełen profesjonalizm w każdym aspekcie działania. Polecamy między innymi wynajem wózków widłowych bocznych, kontenerowych, wielokierunkowych z silnikiem elektrycznym lub spalinowym.

21 0
8 Ekstruder

Projektujemy, produkujemy i montujemy suszarnie dla różnych gałęzi przemysłu. Wykonujemy modele bębnowe, komorowe, tunelowe, kolumnowe z myślą o różnego rodzaju przeznaczeniu. W naszej ofercie znajdują się egzemplarze przeznaczone do obróbki warzyw, a także materiałów sypkich i zbrylonych. Dostarczamy wysokiej jakości maszyny, zaopatrzone w nowoczesne funkcje. Urządzenia wyróżniają się niezawodnym działaniem, a także intuicyjną, prostą obsługą. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Z chęcią pomożemy przy wyborze modelu.

515 2
9 Maszty flagowe

Mamy do zaprezentowania Państwu aluminiowe maszty flagowe, które dzięki anodowaniu stają się bardziej wytrwałymi, gdyż są odporne na korozję. Maszty aluminiowe dostępne są w różnych kolorach i wysokościach. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty na stronie internetowej oraz do zakupów w sklepie internetowym.

141 1
10 Profile montażowe

Osprzęt elektroinstalacyjny i profile montażowe. Tego typu lampy znajdują również zastosowanie w profesjonalnych galeriach i muzeach. Oświetlają one obrazy i rzeźby, czasem pozwalają się przyjrzeć detalom jakiegoś zabytku, np. igłom do szycia sprzed tysiąca lat. System oświetleniowy jest też montowany na fasadach budynków, zwłaszcza zabytkowych.

301 1
- Dodaj do katalogu - -
° 2020 © xerokopiarki.